FURNITURE / Chairs and Stools / Café chairs 11119350

nr 1111 9350

CAFÉ CHAIRS

one pair, Thonet, damages.

Ett par, Thonet

Condition: skador, bruksslitage

800

SEK 1300

Monday May 29 2017
at 20:00:14